-45% -45% Vafeles NESTLE Crispy Wafer, 27 g Ieteicams līdz: 19.06.2026Lielapjoma iepakojums: 20 Pašreizējā cena: 0,49 € Sena cena: 0,89 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 0.89 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 18,15 €/kg Svars 27 g Produkta apraksts Vafeles NESTLE Crispy Wafer, 27 g Saistītie Produkti HARIBO Wummis želejas konfektes 100G 9,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 32 0,99 € 1,35 € -27% Šokolādes suflē ULKER O’lala ar aveņu pildījumu 70g 22,71 €/kg Ieteicams līdz: 28.06.2028Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 28.06.2028 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,79 € -43% Medus rīsu gabaliņi piena šokolādē, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Ieteicams līdz: 09.01.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,55 € 3,95 € -61% Dave & Jon’s aromatizētās dateles “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 18.03.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%
HARIBO Wummis želejas konfektes 100G 9,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 32 0,99 € 1,35 € -27%
Šokolādes suflē ULKER O’lala ar aveņu pildījumu 70g 22,71 €/kg Ieteicams līdz: 28.06.2028Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 28.06.2028 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,79 € -43%
Medus rīsu gabaliņi piena šokolādē, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Ieteicams līdz: 09.01.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,55 € 3,95 € -61%
Dave & Jon’s aromatizētās dateles “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 18.03.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%