-45% -45% Vahvel NESTLE Crispy Wafer 27g Parim enne: 19.06.2026Hulgipakend: 20 Current price: 0,49 € Old price: 0,89 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 0.89 € Sina säästad Kilohind 18,15 €/kg Kaal 27 g Toote kirjeldus Vahvel NESTLE Crispy Wafer 27g Saistītie Produkti Kalev Limoncello likööriga martsipanikommid 150g 17,27 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 16 2,59 € 4,49 € -42% Küpsised Oreo Original 176g 11,31 €/kg Parim enne: 30.09.2026 1,99 € 2,85 € -30% Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25% Präänik aprikoosimaitselise täidisega, MINU, 250g 3,16 €/kg Parim enne: 04.02.2026Hulgipakend: 18 0,79 € 1,15 € -31%
Kalev Limoncello likööriga martsipanikommid 150g 17,27 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 16 2,59 € 4,49 € -42%
Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Präänik aprikoosimaitselise täidisega, MINU, 250g 3,16 €/kg Parim enne: 04.02.2026Hulgipakend: 18 0,79 € 1,15 € -31%