-33% -33% Tatraõiemesi 500g Parim enne: 02.02.2027Hulgipakend: 8 Current price: 5,99 € Old price: 8,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 8.99 € Sina säästad Kilohind 11,98 €/kg Kaal 500 g Toote kirjeldus Tartraõiemesi on tumepruuni varjundiga, erilise maitse ja lõhnaga. Saistītie Produkti THAI CHOICE Satay maapähkli kaste 230g 4,30 €/kg Parim enne: 04.12.2025 Hulgipakend: 12 0,99 € 4,09 € -76% Tume sojakaste, THAI CHOICE, 200ml 6,45 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 25.10.2025 1,29 € 2,47 € -48% Guaqamole dipikaste, WANTED, 250 g 7,96 €/kg Parim enne: 30.04.2026Hulgipakend: 12 1,99 € 3,75 € -47% Kaste Askania Habanero 200g 2,95 €/kg Parim enne: 21.11.2025Hulgipakend: 30 0,59 € 0,85 € -31%
THAI CHOICE Satay maapähkli kaste 230g 4,30 €/kg Parim enne: 04.12.2025 Hulgipakend: 12 0,99 € 4,09 € -76%
Tume sojakaste, THAI CHOICE, 200ml 6,45 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 25.10.2025 1,29 € 2,47 € -48%
Guaqamole dipikaste, WANTED, 250 g 7,96 €/kg Parim enne: 30.04.2026Hulgipakend: 12 1,99 € 3,75 € -47%