-42% -42% Ploomimoos MÜHLHÄUSER 450g Parim enne: 03.02.2026Hulgipakend: 8 Current price: 2,19 € Old price: 3,80 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 3.8 € Sina säästad Kilohind 4,87 €/kg Kaal 450 g Toote kirjeldus Ploomimoos MÜHLHÄUSER 450g Seotud tooted Oad HEINZ BBQ kastmes 390g 3,31 €/kg Parim enne: 31.12.2025Hulgipakend: 12 1,29 € 2,29 € -44% Organic Foods Mustad kikerherned vees 400g 2,47 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 12 0,99 € 1,89 € -48% Ploomimoos MÜHLHÄUSER Pohladega 450g 4,42 €/kg Parim enne: 21.12.2025Hulgipakend: 8 1,99 € 3,80 € -48% Ploomimoos MÜHLHÄUSER Kakaoga 450g 4,87 €/kg Parim enne: 31.03.2026Hulgipakend: 8 2,19 € 3,80 € -42%
Organic Foods Mustad kikerherned vees 400g 2,47 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 12 0,99 € 1,89 € -48%
Ploomimoos MÜHLHÄUSER Pohladega 450g 4,42 €/kg Parim enne: 21.12.2025Hulgipakend: 8 1,99 € 3,80 € -48%