-48% -48% Ploomimoos MÜHLHÄUSER Pohladega 450g Parim enne: 21.12.2025Hulgipakend: 8 Current price: 1,99 € Old price: 3,80 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 3.8 € Sina säästad Kilohind 4,42 €/kg Kaal 450 g Toote kirjeldus Ploomimoos MÜHLHÄUSER Pohladega 450g Seotud tooted Köögiviljapuljong KNORR 112g 8,84 €/kg Parim enne: 31.05.2026Hulgipakend: 8 0,99 € 2,29 € -57% Rabamesi 500g 11,98 €/kg Parim enne: 02.02.2027 5,99 € 8,99 € -33% Kikerherne, valge oa, kidney punase oa ja liima oa segu Bonduelle Vapeur 425ml/310g 4,16 €/kg Parim enne: 28.02.2026 Hulgipakend: 12 1,29 € 3,29 € -61% Oad HEINZ BBQ kastmes 390g 3,31 €/kg Parim enne: 31.12.2025Hulgipakend: 12 1,29 € 2,29 € -44%
Kikerherne, valge oa, kidney punase oa ja liima oa segu Bonduelle Vapeur 425ml/310g 4,16 €/kg Parim enne: 28.02.2026 Hulgipakend: 12 1,29 € 3,29 € -61%