-42% -42% MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums, 450 g. Ieteicams līdz: 03.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 Pašreizējā cena: 2,19 € Sena cena: 3,80 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 3.8 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 4,87 €/kg Svars 450 g Produkta apraksts MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums, 450 g. Saistītie Produkti Meksikas salāti ar Atlantijas lasi, KAIJA, 220g 11,32 €/kg ieteicams līdz: 17.08.2026 Iepakojums vairumā: 12 2,49 € 3,09 € -19% Purvu ziedu medus 500g 11,98 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2027 5,99 € 8,99 € -33% MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums ar kakao, 450 g. 4,87 €/kg Ieteicams līdz: 31.03.2026Lielapjoma iepakojums: 8 2,19 € 3,80 € -42% Pupiņas HEINZ BBQ mērcē 390g 3,31 €/kg Ieteicams līdz: 31.12.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,29 € 2,29 € -44%
Meksikas salāti ar Atlantijas lasi, KAIJA, 220g 11,32 €/kg ieteicams līdz: 17.08.2026 Iepakojums vairumā: 12 2,49 € 3,09 € -19%
MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums ar kakao, 450 g. 4,87 €/kg Ieteicams līdz: 31.03.2026Lielapjoma iepakojums: 8 2,19 € 3,80 € -42%
Pupiņas HEINZ BBQ mērcē 390g 3,31 €/kg Ieteicams līdz: 31.12.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,29 € 2,29 € -44%