-39% -39% Loorber Anatolis 10g Parim enne: 31.03.2027Hulgipakend: 50 Current price: 0,79 € Old price: 1,29 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 1.29 € Sina säästad Kilohind 79,00 €/kg Kaal 10 g Toote kirjeldus Loorber 10g Seotud tooted Köögiviljapuljong KNORR 112g 8,84 €/kg Parim enne: 31.05.2026Hulgipakend: 8 0,99 € 2,29 € -57% Guacamole-kastme maitseainesegu, OLD EL PASO, 20 g 24,50 €/kg Parim enne: 16.08.2025 Hulgipakend: 24 0,49 € 1,39 € -65% Maitseainesegu Tagliatelle, KNORR, 36 g 9,72 €/kg Parim enne: 31.03.2025 Hulgipakend: 20 0,35 € 1,39 € -75% Pune (Oregano), 100 g 54,90 €/kg Parim enne: 31.05.2026 5,49 € 5,99 € -8%
Guacamole-kastme maitseainesegu, OLD EL PASO, 20 g 24,50 €/kg Parim enne: 16.08.2025 Hulgipakend: 24 0,49 € 1,39 € -65%
Maitseainesegu Tagliatelle, KNORR, 36 g 9,72 €/kg Parim enne: 31.03.2025 Hulgipakend: 20 0,35 € 1,39 € -75%