-44% -44% Lay’s asskābā ķiršu garšas garšvielotu krevetu kokteiļa garšas kartupeļu čipsi 120g Ieteicams līdz: 02.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 Pašreizējā cena: 1,49 € Sena cena: 2,64 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.64 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 12,42 €/kg Svars 120 g Produkta apraksts Lay’s asskābā ķiršu garšas garšvielotu krevetu kokteiļa garšas kartupeļu čipsi 120g Saistītie Produkti LORENZ CRUNCHIPS WOW kartupeļu čipsi ar halapenjo un krēmsieru 110g 12,64 €/kg Ieteicams līdz: 11.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,39 € 2,49 € -44% Cepumi Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg ieteicams līdz: 31.05.2025 Iepakojums vairumā: 12 3,49 € 5,99 € -42% Kraukšķīgās Pizzetta čipsi “Marinara” 70g 22,71 €/kg ieteicams līdz: 15.01.2026 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,19 € -27% Kartupelu čipsi paprikas garšā Oven Chips, ESTRELLA, 125 g 10,32 €/kg Lielapjoma iepakojums: 10 ieteicams līdz: 20.10.2025 1,29 € 2,99 € -57%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartupeļu čipsi ar halapenjo un krēmsieru 110g 12,64 €/kg Ieteicams līdz: 11.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 1,39 € 2,49 € -44%
Cepumi Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg ieteicams līdz: 31.05.2025 Iepakojums vairumā: 12 3,49 € 5,99 € -42%
Kraukšķīgās Pizzetta čipsi “Marinara” 70g 22,71 €/kg ieteicams līdz: 15.01.2026 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,19 € -27%
Kartupelu čipsi paprikas garšā Oven Chips, ESTRELLA, 125 g 10,32 €/kg Lielapjoma iepakojums: 10 ieteicams līdz: 20.10.2025 1,29 € 2,99 € -57%