-44% -44% Lay’s vürtsise krevetikokteili maitselised kartulikrõpsud 120g Parim enne: 02.01.2026Hulgipakend: 24 Current price: 1,49 € Old price: 2,64 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 2.64 € Sina säästad Kilohind 12,42 €/kg Kaal 120 g Toote kirjeldus Lay’s vürtsise krevetikokteili maitselised kartulikrõpsud 120g Saistītie Produkti Kuivröstitud soolatud india pähklid, ESTRELLA, 250g 15,16 €/kg Parim enne: 28.03.2026Hulgipakend: 8 3,79 € 7,99 € -53% Köögiviljakrõpsud meresoola ja musta pipra, EAT REAL, 110 g 15,36 €/kg Parim enne: 06.03.2026Hulgipakend: 10 1,69 € 3,29 € -49% Küpsised Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 36 3,49 € 6,99 € -50% Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32%
Kuivröstitud soolatud india pähklid, ESTRELLA, 250g 15,16 €/kg Parim enne: 28.03.2026Hulgipakend: 8 3,79 € 7,99 € -53%
Köögiviljakrõpsud meresoola ja musta pipra, EAT REAL, 110 g 15,36 €/kg Parim enne: 06.03.2026Hulgipakend: 10 1,69 € 3,29 € -49%
Küpsised Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 36 3,49 € 6,99 € -50%
Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32%