-43% -43% Leivakrõpsud Kupiec Fin’snack Sweet Chilli 100g Parim enne: 31.12.2025Hulgipakend: 10 Current price: 1,59 € Old price: 2,79 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 2.79 € Sina säästad Kilohind 15,90 €/kg Kaal 100 g Toote kirjeldus Leivakrõpsud Kupiec Fin’snack Sweet Chilli 100g Seotud tooted Holle Bio Baby jätkupiim 2 600g 22,15 €/kg Parim enne: 08.07.2026 Hulgipakend: 4 13,29 € 16,49 € -19% Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32% Nublu Habanero Tšilli maitselised kartulikrõpsud, 150 g 11,00 €/kg Parim enne: 11.10.2025 Hulgipakend: 24 1,65 € 2,90 € -43% Tšilli- ja peekonimaitseline leivad Balsnack 80g 6,75 €/kg Parim enne: 04.06.2026Hulgipakend: 50 0,54 € 1,15 € -53%
Holle Bio Baby jätkupiim 2 600g 22,15 €/kg Parim enne: 08.07.2026 Hulgipakend: 4 13,29 € 16,49 € -19%
Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32%
Nublu Habanero Tšilli maitselised kartulikrõpsud, 150 g 11,00 €/kg Parim enne: 11.10.2025 Hulgipakend: 24 1,65 € 2,90 € -43%
Tšilli- ja peekonimaitseline leivad Balsnack 80g 6,75 €/kg Parim enne: 04.06.2026Hulgipakend: 50 0,54 € 1,15 € -53%