-43% -43% Maizes čipsi Kupiec Fin'snack saldie čili 100g Ieteicams līdz: 31.12.2025Lielapjoma iepakojums: 10 Pašreizējā cena: 1,59 € Sena cena: 2,79 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.79 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 15,90 €/kg Svars 100 g Produkta apraksts Maizes čipsi Kupiec Fin'snack saldie čili 100g Saistītie Produkti Kukurūzas stienīši ar cukuru, MÕNGEL, 100 g 8,90 €/kg Ieteicams līdz: 25.03.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,89 € 1,41 € -37% Kūka "Dykanske" 145 gr 3,38 €/kg Ieteicams līdz: 07.07.2025 0,49 € 0,95 € -48% Kraukšķīgas Pizzetta krekeri Pugliese 70g 21,29 €/kg Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32% Nublu Habanero čili garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,00 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,65 € 2,90 € -43%
Kukurūzas stienīši ar cukuru, MÕNGEL, 100 g 8,90 €/kg Ieteicams līdz: 25.03.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Kraukšķīgas Pizzetta krekeri Pugliese 70g 21,29 €/kg Lielapjoma iepakojums: 12 ieteicams līdz: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32%
Nublu Habanero čili garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,00 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,65 € 2,90 € -43%