-43% -43% Leivakrõpsud Kupiec Fin’snack Sweet Chilli 100g Parim enne: 31.12.2025Hulgipakend: 10 Current price: 1,59 € Old price: 2,79 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 2.79 € Sina säästad Kilohind 15,90 €/kg Kaal 100 g Toote kirjeldus Leivakrõpsud Kupiec Fin’snack Sweet Chilli 100g Saistītie Produkti Küpsised Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 36 3,49 € 6,99 € -50% Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26% LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud jalapeno ja toorjuustuga 110g 12,64 €/kg Parim enne: 11.02.2026Hulgipakend: 10 1,39 € 2,49 € -44% Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32%
Küpsised Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 36 3,49 € 6,99 € -50%
Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud jalapeno ja toorjuustuga 110g 12,64 €/kg Parim enne: 11.02.2026Hulgipakend: 10 1,39 € 2,49 € -44%
Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32%