-48% -48% Krõpsud Lays Oven Baked Röstitud Küüslauguleiva 110g Parim enne: 01.02.2026Hulgipakend: 26 Current price: 1,49 € Old price: 2,85 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 2.85 € Sina säästad Kilohind 13,55 €/kg Kaal 110 g Toote kirjeldus Krõpsud Lays Oven Baked Röstitud Küüslauguleiva 110g Seotud tooted Maisikepikesed suhkruga, MÕNGEL, 100 g 8,90 €/kg Parim enne: 25.03.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37% Krõbedad Pizzetta krõpsud “Marinara” 70g 22,71 €/kg Parim enne: 15.01.2026 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,19 € -27% LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud jalapeno ja toorjuustuga 110g 12,64 €/kg Parim enne: 11.02.2026Hulgipakend: 10 1,39 € 2,49 € -44% Lay’s vürtsise krevetikokteili maitselised kartulikrõpsud 120g 12,42 €/kg Parim enne: 02.01.2026Hulgipakend: 24 1,49 € 2,64 € -44%
Maisikepikesed suhkruga, MÕNGEL, 100 g 8,90 €/kg Parim enne: 25.03.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Krõbedad Pizzetta krõpsud “Marinara” 70g 22,71 €/kg Parim enne: 15.01.2026 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,19 € -27%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud jalapeno ja toorjuustuga 110g 12,64 €/kg Parim enne: 11.02.2026Hulgipakend: 10 1,39 € 2,49 € -44%
Lay’s vürtsise krevetikokteili maitselised kartulikrõpsud 120g 12,42 €/kg Parim enne: 02.01.2026Hulgipakend: 24 1,49 € 2,64 € -44%