-48% -48% Krõpsud Lays Oven Baked Röstitud Küüslauguleiva 110g Parim enne: 01.02.2026Hulgipakend: 26 Current price: 1,49 € Old price: 2,85 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 2.85 € Sina säästad Kilohind 13,55 €/kg Kaal 110 g Toote kirjeldus Krõpsud Lays Oven Baked Röstitud Küüslauguleiva 110g Saistītie Produkti Nublu Hapukoore-sibulamaitselised kartulikrõpsud, 150 g 11,27 €/kg Parim enne: 11.10.2025 Hulgipakend: 24 1,69 € 2,90 € -42% Nublu Habanero Tšilli maitselised kartulikrõpsud, 150 g 11,00 €/kg Parim enne: 11.10.2025 Hulgipakend: 24 1,65 € 2,90 € -43% Kiirnuudlid BBQ ribide maitselised, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 22 0,29 € 0,99 € -71% Küpsis”Dykanske»” 145 gr 3,38 €/kg Parim enne: 07.07.2025 0,49 € 0,95 € -48%
Nublu Hapukoore-sibulamaitselised kartulikrõpsud, 150 g 11,27 €/kg Parim enne: 11.10.2025 Hulgipakend: 24 1,69 € 2,90 € -42%
Nublu Habanero Tšilli maitselised kartulikrõpsud, 150 g 11,00 €/kg Parim enne: 11.10.2025 Hulgipakend: 24 1,65 € 2,90 € -43%
Kiirnuudlid BBQ ribide maitselised, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Parim enne: 31.01.2026Hulgipakend: 22 0,29 € 0,99 € -71%