-35% -35% Kommid LOLLIBONI Vilega Auto 10g Parim enne: 08.02.2026Hulgipakend: 36 Current price: 1,29 € Old price: 1,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 1.99 € Sina säästad Kilohind 129,00 €/kg Kaal 10 g Toote kirjeldus Kommid LOLLIBONI Vilega Auto 10g Seotud tooted Šokolaadipralineed Jõulusaan MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 8 4,49 € 12,20 € -63% Juustušokolaad, Nopri, 100 g 26,90 €/kg Parim enne: 06.05.2025 2,69 € 3,90 € -31% TRUE DATES Datlid Sour Watermelon 100 g 19,90 €/kg Parim enne: 28.01.2027Hulgipakend: 12 1,99 € 2,73 € -27% Küpsised Oreo Original 176g 11,31 €/kg Parim enne: 30.09.2026 1,99 € 2,85 € -30%
Šokolaadipralineed Jõulusaan MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 8 4,49 € 12,20 € -63%
TRUE DATES Datlid Sour Watermelon 100 g 19,90 €/kg Parim enne: 28.01.2027Hulgipakend: 12 1,99 € 2,73 € -27%