-35% -35% LOLLIBONI Vilega Auto konfekte, 10 g. Ieteicams līdz: 08.02.2026Lielapjoma iepakojums: 36 Pašreizējā cena: 1,29 € Sena cena: 1,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 129,00 €/kg Svars 10 g Produkta apraksts LOLLIBONI Vilega Auto konfekte, 10 g. Saistītie Produkti Baltā šokolāde, MILKA, 80 g 12,38 €/kg ieteicams līdz: 09.12.2025 Daudzpakas: 24 0,99 € 1,99 € -50% Putojošās konfekšu drupačas Sweet’n Fun SpongeBob ar pīkstošu konfekti uz kociņa, 10 g 59,00 €/kg Ieteicams līdz: 03.01.2028Lielapjoma iepakojums: 36 0,59 € 1,10 € -46% Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31% CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45%
Putojošās konfekšu drupačas Sweet’n Fun SpongeBob ar pīkstošu konfekti uz kociņa, 10 g 59,00 €/kg Ieteicams līdz: 03.01.2028Lielapjoma iepakojums: 36 0,59 € 1,10 € -46%
Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31%
CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45%