-35% -35% Kommid LOLLIBONI Vilega Auto 10g Parim enne: 08.02.2026Hulgipakend: 36 Current price: 1,29 € Old price: 1,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.99 € Sina säästad Kilohind 129,00 €/kg Kaal 10 g Toote kirjeldus Kommid LOLLIBONI Vilega Auto 10g Saistītie Produkti Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26% Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37% Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25% Juustušokolaad, Nopri, 100 g 26,90 €/kg Parim enne: 06.05.2025 2,69 € 3,90 € -31%
Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25%