-12% -12% Vafeļu rullīši ar riekstu krēmu, Tago, 150 g. Ieteicams līdz: 05.06.2026Lielapjoma iepakojums: 30 Pašreizējā cena: 1,49 € Sena cena: 1,69 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.69 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 9,93 €/kg Svars 150 g Saistītie Produkti Dave & Jon’s aromatizētās dateles ar Skābā arbūza garšu, 125 g. 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 02.04.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26% Lay’s asskābā ķiršu garšas garšvielotu krevetu kokteiļa garšas kartupeļu čipsi 120g 12,42 €/kg Ieteicams līdz: 02.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 1,49 € 2,64 € -44% Melnās saulespuķu sēklas grauzdētas, YES, 150 g 5,27 €/kg Ieteicams līdz: 26.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 0,79 € 1,85 € -57% Nublu Habanero čili garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,00 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,65 € 2,90 € -43%
Dave & Jon’s aromatizētās dateles ar Skābā arbūza garšu, 125 g. 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 02.04.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Lay’s asskābā ķiršu garšas garšvielotu krevetu kokteiļa garšas kartupeļu čipsi 120g 12,42 €/kg Ieteicams līdz: 02.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 1,49 € 2,64 € -44%
Melnās saulespuķu sēklas grauzdētas, YES, 150 g 5,27 €/kg Ieteicams līdz: 26.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 0,79 € 1,85 € -57%
Nublu Habanero čili garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,00 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,65 € 2,90 € -43%