-57% -57% Melnās saulespuķu sēklas grauzdētas, YES, 150 g Ieteicams līdz: 26.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 Pašreizējā cena: 0,79 € Sena cena: 1,85 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.85 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 5,27 €/kg Svars 150 g Produkta apraksts Grauzdētas saulespuķu sēklas, augu eļļa (saulespuķu eļļa). Saistītie Produkti Nublu skābpiena-sīpolu garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,27 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,69 € 2,90 € -42% Nublu Habanero čili garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,00 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,65 € 2,90 € -43% Kraukšķīgās Pizzetta čipsi “Marinara” 70g 22,71 €/kg ieteicams līdz: 15.01.2026 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,19 € -27% Rīsu vafeles ar jogurtu, KUPIEC, 60g 29,83 €/kg Ieteicams līdz: 30.04.2026Lielapjoma iepakojums: 24 1,79 € 2,43 € -26%
Nublu skābpiena-sīpolu garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,27 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,69 € 2,90 € -42%
Nublu Habanero čili garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,00 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,65 € 2,90 € -43%
Kraukšķīgās Pizzetta čipsi “Marinara” 70g 22,71 €/kg ieteicams līdz: 15.01.2026 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,19 € -27%
Rīsu vafeles ar jogurtu, KUPIEC, 60g 29,83 €/kg Ieteicams līdz: 30.04.2026Lielapjoma iepakojums: 24 1,79 € 2,43 € -26%