-33% -33% Zefīra sirsniņas, Lolliboni 80 g Ieteicams līdz: 15.05.2026Lielapjoma iepakojums: 32 Pašreizējā cena: 1,99 € Sena cena: 2,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 24,88 €/kg Svars 80 g Produkta apraksts Zefīra sirsniņas, Lolliboni 80 g Saistītie Produkti TRUE DATES Dateles ar Skābā arbūza garšu 100 g 19,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.01.2027Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 2,73 € -27% Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45% CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45% Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47%
TRUE DATES Dateles ar Skābā arbūza garšu 100 g 19,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.01.2027Lielapjoma iepakojums: 12 1,99 € 2,73 € -27%
Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45%
CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45%
Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47%