-45% -45% Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 Pašreizējā cena: 1,49 € Sena cena: 2,69 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.69 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 29,80 €/kg Svars 50 g Produkta apraksts Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g Saistītie Produkti HARIBO Wummis želejas konfektes 100G 9,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 32 0,99 € 1,35 € -27% CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45% Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63% Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47%
HARIBO Wummis želejas konfektes 100G 9,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 32 0,99 € 1,35 € -27%
CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45%
Glikožu tabletes Sana arbūza garšas ar C vitamīnu 39 g 7,44 €/kg ieteicams līdz: 21.02.2026 Daudzpaka: 162 0,29 € 0,78 € -63%
Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47%