-33% -33% Vahukommid Lolliboni Südamed 80g Parim enne: 15.05.2026Hulgipakend: 32 Current price: 1,99 € Old price: 2,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 2.99 € Sina säästad Kilohind 24,88 €/kg Kaal 80 g Toote kirjeldus Vahukommid Lolliboni Südamed 80g Saistītie Produkti Vahvlikompvek Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Parim enne: 01.02.2026Hulgipakend: 15 1,65 € 4,26 € -61% HARIBO Wummis Kummikommiussid 100G 9,90 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 32 0,99 € 1,35 € -27% Mesikäpp riisiampsud piimašokolaadis, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Parim enne: 09.01.2025Hulgipakend: 12 1,55 € 3,95 € -61% Kummikommid Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Parim enne: 23.01.2026Hulgipakend: 12 1,39 € 2,69 € -48%
Vahvlikompvek Mesikäpp, KALEV, 150 g 11,00 €/kg Parim enne: 01.02.2026Hulgipakend: 15 1,65 € 4,26 € -61%
HARIBO Wummis Kummikommiussid 100G 9,90 €/kg Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 32 0,99 € 1,35 € -27%
Mesikäpp riisiampsud piimašokolaadis, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Parim enne: 09.01.2025Hulgipakend: 12 1,55 € 3,95 € -61%
Kummikommid Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Parim enne: 23.01.2026Hulgipakend: 12 1,39 € 2,69 € -48%