-33% -33% Skābā ledene uz kociņa, LOLLIBONI XXL Sour Brain, 96 g. Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 50 Pašreizējā cena: 3,99 € Sena cena: 5,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 5.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 41,56 €/kg Svars 96 g Produkta apraksts Skābā ledene uz kociņa, LOLLIBONI XXL Sour Brain, 96 g. Saistītie Produkti Medus rīsu gabaliņi piena šokolādē, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Ieteicams līdz: 09.01.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,55 € 3,95 € -61% Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45% Cepumi Oreo Original 176g 11,31 €/kg Ieteicams līdz: 30.09.2026 1,99 € 2,85 € -30% Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47%
Medus rīsu gabaliņi piena šokolādē, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Ieteicams līdz: 09.01.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,55 € 3,95 € -61%
Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45%
Hapjie konfektes Sweet’n Fun Busters Splash Apelsīns/Zemeņu, Citronu/Cola 45g 22,00 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2028Lielapjoma iepakojums: 16 0,99 € 1,86 € -47%