-33% -33% Pulgakomm LOLLIBONI XXL Sour Brain 96g Parim enne: 28.02.2026Hulgipakend: 50 Current price: 3,99 € Old price: 5,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 5.99 € Sina säästad Kilohind 41,56 €/kg Kaal 96 g Toote kirjeldus Pulgakomm LOLLIBONI XXL Sour Brain 96g Saistītie Produkti Šokolaadipralineed Jõulusaan MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 8 4,49 € 12,20 € -63% Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37% Kummikommid Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Parim enne: 23.01.2026Hulgipakend: 12 1,39 € 2,69 € -48% Mesikäpp riisiampsud piimašokolaadis, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Parim enne: 09.01.2025Hulgipakend: 12 1,55 € 3,95 € -61%
Šokolaadipralineed Jõulusaan MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 8 4,49 € 12,20 € -63%
Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%
Kummikommid Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Parim enne: 23.01.2026Hulgipakend: 12 1,39 € 2,69 € -48%
Mesikäpp riisiampsud piimašokolaadis, KALEV, 140 g 11,07 €/kg Parim enne: 09.01.2025Hulgipakend: 12 1,55 € 3,95 € -61%