-42% -42% MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums ar kakao, 450 g. Ieteicams līdz: 31.03.2026Lielapjoma iepakojums: 8 Pašreizējā cena: 2,19 € Sena cena: 3,80 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 3.8 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 4,87 €/kg Svars 450 g Produkta apraksts MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums ar kakao, 450 g. Saistītie Produkti MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums ar dzērvenēm, 450 g. 4,42 €/kg Ieteicams līdz: 21.12.2025Lielapjoma iepakojums: 8 1,99 € 3,80 € -48% Pupiņas HEINZ BBQ mērcē 390g 3,31 €/kg Ieteicams līdz: 31.12.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,29 € 2,29 € -44% MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums, 450 g. 4,87 €/kg Ieteicams līdz: 03.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 2,19 € 3,80 € -42% Organic Foods Mustad turku zirņi ūdenī 400g 2,47 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 1,89 € -48%
MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums ar dzērvenēm, 450 g. 4,42 €/kg Ieteicams līdz: 21.12.2025Lielapjoma iepakojums: 8 1,99 € 3,80 € -48%
Pupiņas HEINZ BBQ mērcē 390g 3,31 €/kg Ieteicams līdz: 31.12.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,29 € 2,29 € -44%
MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums, 450 g. 4,87 €/kg Ieteicams līdz: 03.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 2,19 € 3,80 € -42%
Organic Foods Mustad turku zirņi ūdenī 400g 2,47 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 1,89 € -48%