-48% -48% MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums ar dzērvenēm, 450 g. Ieteicams līdz: 21.12.2025Lielapjoma iepakojums: 8 Pašreizējā cena: 1,99 € Sena cena: 3,80 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 3.8 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 4,42 €/kg Svars 450 g Produkta apraksts MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums ar dzērvenēm, 450 g. Saistītie Produkti Meksikas salāti ar Atlantijas lasi, KAIJA, 220g 11,32 €/kg ieteicams līdz: 17.08.2026 Iepakojums vairumā: 12 2,49 € 3,09 € -19% Organic Foods Mustad turku zirņi ūdenī 400g 2,47 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 1,89 € -48% Pupiņas HEINZ BBQ mērcē 390g 3,31 €/kg Ieteicams līdz: 31.12.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,29 € 2,29 € -44% Purvu ziedu medus 500g 11,98 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2027 5,99 € 8,99 € -33%
Meksikas salāti ar Atlantijas lasi, KAIJA, 220g 11,32 €/kg ieteicams līdz: 17.08.2026 Iepakojums vairumā: 12 2,49 € 3,09 € -19%
Organic Foods Mustad turku zirņi ūdenī 400g 2,47 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 1,89 € -48%
Pupiņas HEINZ BBQ mērcē 390g 3,31 €/kg Ieteicams līdz: 31.12.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,29 € 2,29 € -44%