-51% -51% LOLLIBONI Sour Brain želejas bumbiņas, 20 g. Ieteicams līdz: 02.04.2026Lielapjoma iepakojums: 48 Pašreizējā cena: 0,49 € Sena cena: 0,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 0.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 24,50 €/kg Svars 20 g Produkta apraksts LOLLIBONI Sour Brain želejas bumbiņas, 20 g. Saistītie Produkti Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45% CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45% Dave & Jon’s aromatizētās dateles “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 18.03.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26% HARIBO Wummis želejas konfektes 100G 9,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 32 0,99 € 1,35 € -27%
Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45%
CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45%
Dave & Jon’s aromatizētās dateles “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 18.03.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%
HARIBO Wummis želejas konfektes 100G 9,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 32 0,99 € 1,35 € -27%