-51% -51% Nätsupallid LOLLIBONI Sour Brain 20g Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 48 Current price: 0,49 € Old price: 0,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 0.99 € Sina säästad Kilohind 24,50 €/kg Kaal 20 g Toote kirjeldus Nätsupallid LOLLIBONI Sour Brain 20g Saistītie Produkti Kummikommid Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Parim enne: 23.01.2026Hulgipakend: 12 1,39 € 2,69 € -48% Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25% Piimašokolaadikommid Daimiga Marabou 67g 22,24 €/kg Parim enne: 22.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25% Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Kummikommid Sour Patch Kids Blue Raspberry 102G 13,63 €/kg Parim enne: 23.01.2026Hulgipakend: 12 1,39 € 2,69 € -48%
Piimašokolaadikommid, Marabou, 74g 20,14 €/kg Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Piimašokolaadikommid Daimiga Marabou 67g 22,24 €/kg Parim enne: 22.02.2026Hulgipakend: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26%