-59% -59% MOKATE Kohvijook Pumpkin spiced latte 8x15g Parim enne: 09.02.2026Hulgipakend: 12 Current price: 1,99 € Old price: 4,85 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 4.85 € Sina säästad Kilohind 16,58 €/kg Kaal 120 g Toote kirjeldus Pakis on 8 Pumkin spice maitselist kohvijooki Saistītie Produkti NATRUE Sojajook 1l 0,79 €/kg Parim enne: 25.02.2026Hulgipakend: 6 0,79 € 2,49 € -68% GREPPO mahlajook DRAAKON 0,32L 3,59 €/kg Parim enne: 06.06.2027Hulgipakend: 24 + pant 1,15 € 1,55 € -26% Vitamiinijook Enhance, VITAMIN WELL, 500 ml 1,98 €/kg Parim enne: 30.11.2025Hulgipakend: 12 + pant 0,99 € 2,09 € -53% Tee ingveri ja sidruni maitseline, LOYD, 50 g 39,80 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 12 1,99 € 4,49 € -56%
GREPPO mahlajook DRAAKON 0,32L 3,59 €/kg Parim enne: 06.06.2027Hulgipakend: 24 + pant 1,15 € 1,55 € -26%
Vitamiinijook Enhance, VITAMIN WELL, 500 ml 1,98 €/kg Parim enne: 30.11.2025Hulgipakend: 12 + pant 0,99 € 2,09 € -53%
Tee ingveri ja sidruni maitseline, LOYD, 50 g 39,80 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 12 1,99 € 4,49 € -56%