-88% -88% Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Pīles gaļas garšu 60 g Ieteicams līdz: 26.12.2025Lielapjoma iepakojums: 10 Pašreizējā cena: 0,09 € Sena cena: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 0.75 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 1,50 €/kg Svars 60 g Produkta apraksts Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Pīles gaļas garšu 60 g Saistītie Produkti Griķu ziedu medus, 500 g 11,98 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2027Lielapjoma iepakojums: 8 5,99 € 8,99 € -33% BBQUE Čili un redīsu BBQ mērce 400ml 5,98 €/kg Lielapjoma iepakojums: 6 ieteicams līdz: 05.10.2025 2,39 € 6,29 € -62% Siera mērce Askania 200g 2,95 €/kg Ieteicams līdz: 05.11.2025Lielapjoma iepakojums: 8 0,59 € 0,79 € -25% THAI CHOICE Satay zemesriekstu mērce 230g 4,30 €/kg ieteicams līdz: 04.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 4,09 € -76%
Griķu ziedu medus, 500 g 11,98 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2027Lielapjoma iepakojums: 8 5,99 € 8,99 € -33%
BBQUE Čili un redīsu BBQ mērce 400ml 5,98 €/kg Lielapjoma iepakojums: 6 ieteicams līdz: 05.10.2025 2,39 € 6,29 € -62%
Siera mērce Askania 200g 2,95 €/kg Ieteicams līdz: 05.11.2025Lielapjoma iepakojums: 8 0,59 € 0,79 € -25%
THAI CHOICE Satay zemesriekstu mērce 230g 4,30 €/kg ieteicams līdz: 04.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 4,09 € -76%