-88% -88% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Part 60g Parim enne: 26.12.2025Hulgipakend: 10 Current price: 0,09 € Old price: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 0.75 € Sina säästad Kilohind 1,50 €/kg Kaal 60 g Toote kirjeldus Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Part 60g Saistītie Produkti Kaste Askania Habanero 200g 2,95 €/kg Parim enne: 21.11.2025Hulgipakend: 30 0,59 € 0,85 € -31% THAI CHOICE Satay maapähkli kaste 230g 4,30 €/kg Parim enne: 04.12.2025 Hulgipakend: 12 0,99 € 4,09 € -76% Tume sojakaste, THAI CHOICE, 200ml 6,45 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 25.10.2025 1,29 € 2,47 € -48% Suitsune tšillikaste, FELIX, 270 g 4,63 €/kg Parim enne: 16.03.2026Hulgipakend: 8 1,25 € 3,19 € -61%
THAI CHOICE Satay maapähkli kaste 230g 4,30 €/kg Parim enne: 04.12.2025 Hulgipakend: 12 0,99 € 4,09 € -76%
Tume sojakaste, THAI CHOICE, 200ml 6,45 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 25.10.2025 1,29 € 2,47 € -48%