-28% -28% Hommikusöögihelbed Kellogg’s Variety, 205 g Ieteicams līdz: 31.03.2026Lielapjoma iepakojums: 6 Pašreizējā cena: 4,29 € Sena cena: 5,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 5.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 20,93 €/kg Svars 205 g Produkta apraksts Hommikusöögihelbed Kellogg’s Variety, 205 g Saistītie Produkti Pārtikas dekorācija Alf’i Ziemassvētku eglītes cukura pūdermaisījums 30 g 11,67 €/kg Ieteicams līdz: 10.06.2026Lielapjoma iepakojums: 13 0,35 € 0,78 € -55% Samyang ātri pagatavojamās nūdeles ar sieru, BULDAK, 140 g 7,07 €/kg Ieteicams līdz: 05.01.2026Lielapjoma iepakojums: 40 0,99 € 2,65 € -63% Kiirnuudlid Samyang Hot Chicken Ramen Habanero Lime 135g 7,33 €/kg Ieteicams līdz: 25.03.2026Lielapjoma iepakojums: 40 0,99 € 3,00 € -67% Banānu-piena putra ar pilngraudu pārslām, HOLLE, 250 g 17,16 €/kg ieteicams līdz: 28.10.2026 Daudzpakējums: 8 4,29 € 5,78 € -26%
Pārtikas dekorācija Alf’i Ziemassvētku eglītes cukura pūdermaisījums 30 g 11,67 €/kg Ieteicams līdz: 10.06.2026Lielapjoma iepakojums: 13 0,35 € 0,78 € -55%
Samyang ātri pagatavojamās nūdeles ar sieru, BULDAK, 140 g 7,07 €/kg Ieteicams līdz: 05.01.2026Lielapjoma iepakojums: 40 0,99 € 2,65 € -63%
Kiirnuudlid Samyang Hot Chicken Ramen Habanero Lime 135g 7,33 €/kg Ieteicams līdz: 25.03.2026Lielapjoma iepakojums: 40 0,99 € 3,00 € -67%
Banānu-piena putra ar pilngraudu pārslām, HOLLE, 250 g 17,16 €/kg ieteicams līdz: 28.10.2026 Daudzpakējums: 8 4,29 € 5,78 € -26%