-42% -42% MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums, 450 g. Ieteicams līdz: 03.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 Pašreizējā cena: 2,19 € Sena cena: 3,80 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 3.8 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 4,87 €/kg Svars 450 g Produkta apraksts MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums, 450 g. Saistītie Produkti Krēmveida medus, 500g 11,98 €/kg Derīguma termiņš: 2027 Daudziepakojums: 8 5,99 € 8,99 € -33% Meksikas salāti ar Atlantijas lasi, KAIJA, 220g 11,32 €/kg ieteicams līdz: 17.08.2026 Iepakojums vairumā: 12 2,49 € 3,09 € -19% MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums ar dzērvenēm, 450 g. 4,42 €/kg Ieteicams līdz: 21.12.2025Lielapjoma iepakojums: 8 1,99 € 3,80 € -48% Dārzeņu buljons KNORR 112g 8,84 €/kg Ieteicams līdz: 31.05.2026Lielapjoma iepakojums: 8 0,99 € 2,29 € -57%
Meksikas salāti ar Atlantijas lasi, KAIJA, 220g 11,32 €/kg ieteicams līdz: 17.08.2026 Iepakojums vairumā: 12 2,49 € 3,09 € -19%
MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums ar dzērvenēm, 450 g. 4,42 €/kg Ieteicams līdz: 21.12.2025Lielapjoma iepakojums: 8 1,99 € 3,80 € -48%
Dārzeņu buljons KNORR 112g 8,84 €/kg Ieteicams līdz: 31.05.2026Lielapjoma iepakojums: 8 0,99 € 2,29 € -57%