-42% -42% MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums ar kakao, 450 g. Ieteicams līdz: 31.03.2026Lielapjoma iepakojums: 8 Pašreizējā cena: 2,19 € Sena cena: 3,80 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 3.8 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 4,87 €/kg Svars 450 g Produkta apraksts MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums ar kakao, 450 g. Saistītie Produkti Maisiņā samaisīts zemesriekstu pupu, baltā pupu, sarkanā nieru pupu un lēcu maisījums Bonduelle Vapeur 425ml/310g 4,16 €/kg ieteicams līdz: 28.02.2026 Iepakojums vairumā: 12 1,29 € 3,29 € -61% MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums, 450 g. 4,87 €/kg Ieteicams līdz: 03.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 2,19 € 3,80 € -42% MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums ar dzērvenēm, 450 g. 4,42 €/kg Ieteicams līdz: 21.12.2025Lielapjoma iepakojums: 8 1,99 € 3,80 € -48% Krēmveida medus, 500g 11,98 €/kg Derīguma termiņš: 2027 Daudziepakojums: 8 5,99 € 8,99 € -33%
Maisiņā samaisīts zemesriekstu pupu, baltā pupu, sarkanā nieru pupu un lēcu maisījums Bonduelle Vapeur 425ml/310g 4,16 €/kg ieteicams līdz: 28.02.2026 Iepakojums vairumā: 12 1,29 € 3,29 € -61%
MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums, 450 g. 4,87 €/kg Ieteicams līdz: 03.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 2,19 € 3,80 € -42%
MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums ar dzērvenēm, 450 g. 4,42 €/kg Ieteicams līdz: 21.12.2025Lielapjoma iepakojums: 8 1,99 € 3,80 € -48%