-35% -35% LOLLIBONI Vilega Auto konfekte, 10 g. Ieteicams līdz: 08.02.2026Lielapjoma iepakojums: 36 Pašreizējā cena: 1,29 € Sena cena: 1,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 129,00 €/kg Svars 10 g Produkta apraksts LOLLIBONI Vilega Auto konfekte, 10 g. Saistītie Produkti HARIBO Wummis želejas konfektes 100G 9,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 32 0,99 € 1,35 € -27% Dave & Jon’s aromatizētās dateles ar Skābā arbūza garšu, 125 g. 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 02.04.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26% Piena šokolādes konfektes, Marabou, 74g 20,14 €/kg Ieteicams līdz: 21.02.2026Lielapjoma iepakojums: 28 1,49 € 1,99 € -25% Putojošās konfekšu drupačas Sweet’n Fun SpongeBob ar pīkstošu konfekti uz kociņa, 10 g 59,00 €/kg Ieteicams līdz: 03.01.2028Lielapjoma iepakojums: 36 0,59 € 1,10 € -46%
HARIBO Wummis želejas konfektes 100G 9,90 €/kg Ieteicams līdz: 28.02.2026Lielapjoma iepakojums: 32 0,99 € 1,35 € -27%
Dave & Jon’s aromatizētās dateles ar Skābā arbūza garšu, 125 g. 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 02.04.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Piena šokolādes konfektes, Marabou, 74g 20,14 €/kg Ieteicams līdz: 21.02.2026Lielapjoma iepakojums: 28 1,49 € 1,99 € -25%
Putojošās konfekšu drupačas Sweet’n Fun SpongeBob ar pīkstošu konfekti uz kociņa, 10 g 59,00 €/kg Ieteicams līdz: 03.01.2028Lielapjoma iepakojums: 36 0,59 € 1,10 € -46%