-51% -51% LOLLIBONI Sour Brain želejas bumbiņas, 20 g. Ieteicams līdz: 02.04.2026Lielapjoma iepakojums: 48 Pašreizējā cena: 0,49 € Sena cena: 0,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 0.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 24,50 €/kg Svars 20 g Produkta apraksts LOLLIBONI Sour Brain želejas bumbiņas, 20 g. Saistītie Produkti Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66% Šokolādes pralīnes Ziemassvētku ragaviņas MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Daudzpakējums: 8 4,49 € 12,20 € -63% Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45% CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45%
Augļu uzkoda Nordthy – Vīģe 100g 8,50 €/kg Ieteicams līdz: 27.08.2027Lielapjoma iepakojums: 36 0,85 € 2,49 € -66%
Šokolādes pralīnes Ziemassvētku ragaviņas MERRY CHRISTMAS VERGANI 200g 22,45 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Daudzpakējums: 8 4,49 € 12,20 € -63%
Tumšā šokolāde BRUNBERG Laktozes un glutēna bez 60% kakao 50g 29,80 €/kg Ieteicams līdz: 01.10.2025Lielapjoma iepakojums: 15 1,49 € 2,69 € -45%
CORNY Protein Power proteīna batoniņš vaniļas 50g 21,80 €/kg Ieteicams līdz: 06.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 1,09 € 1,99 € -45%