-88% -88% Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Liellopa gaļas garšu 60 g Ieteicams līdz: 12.12.2025Lielapjoma iepakojums: 10 Pašreizējā cena: 0,09 € Sena cena: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 0.75 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 1,50 €/kg Svars 60 g Produkta apraksts Ātri pagatavojamās nūdeles Ming Chu Noodles ar Liellopa gaļas garšu 60 g Saistītie Produkti Pārtikas dekorācija Alf’i Ziemassvētku eglītes cukura pūdermaisījums 30 g 11,67 €/kg Ieteicams līdz: 10.06.2026Lielapjoma iepakojums: 13 0,35 € 0,78 € -55% Makaronu uzkoda ar siera un garšaugu mērci, KNORR, 59 g 11,02 €/kg Ieteicams līdz: 30.01.2026Lielapjoma iepakojums: 8 0,65 € 2,13 € -69% Samyang ātri pagatavojamās nūdeles ar sieru, BULDAK, 140 g 7,07 €/kg Ieteicams līdz: 05.01.2026Lielapjoma iepakojums: 40 0,99 € 2,65 € -63% Ramen kiirnuudlid kuum kana 2x Spicy, SAMYANG, 140g 7,07 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 0,99 € 2,49 € -60%
Pārtikas dekorācija Alf’i Ziemassvētku eglītes cukura pūdermaisījums 30 g 11,67 €/kg Ieteicams līdz: 10.06.2026Lielapjoma iepakojums: 13 0,35 € 0,78 € -55%
Makaronu uzkoda ar siera un garšaugu mērci, KNORR, 59 g 11,02 €/kg Ieteicams līdz: 30.01.2026Lielapjoma iepakojums: 8 0,65 € 2,13 € -69%
Samyang ātri pagatavojamās nūdeles ar sieru, BULDAK, 140 g 7,07 €/kg Ieteicams līdz: 05.01.2026Lielapjoma iepakojums: 40 0,99 € 2,65 € -63%
Ramen kiirnuudlid kuum kana 2x Spicy, SAMYANG, 140g 7,07 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 10 0,99 € 2,49 € -60%