-39% -39% Lauru lapas Anatolis 10g Ieteicams līdz: 31.03.2027Lielapjoma iepakojums: 50 Pašreizējā cena: 0,79 € Sena cena: 1,29 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.29 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 79,00 €/kg Svars 10 g Produkta apraksts Loorber 10g Saistītie Produkti Kokospalmas cukura stick 50 gab., 250 g 29,16 €/kg ieteicams līdz: 30.09.2025 7,29 € 10,49 € -31% Pune (oregano), 100 g 54,90 €/kg ieteicams līdz: 31.05.2026 5,49 € 5,99 € -8% Citornskābe, ANATOLS, 30 g 28,33 €/kg Ieteicams līdz: 30.09.2027Lielapjoma iepakojums: 20 0,85 € Melnais pipars Anatolis samalts 15 g 46,00 €/kg Ieteicams līdz: 30.06.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,69 €
Melnais pipars Anatolis samalts 15 g 46,00 €/kg Ieteicams līdz: 30.06.2026Lielapjoma iepakojums: 20 0,69 €