-54% -54% Magoņu gredzens Maris Gilden 200g Ieteicams līdz: 08.08.2026Lielapjoma iepakojums: 24 Pašreizējā cena: 0,59 € Sena cena: 1,29 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.29 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 2,95 €/kg Svars 200 g Produkta apraksts Sastāvdaļas: NISUJAHU, joogivesi, suhkur, margariin (vesi, rapsiõli, taimsed rasvad (palm, kookos), sool, emulgaatorid (E476), happesuse regulaator (E330), toiduvärv (E160a), pärm, moon 2%, sool. Saistītie Produkti Kartupelu čipsi paprikas garšā Oven Chips, ESTRELLA, 125 g 10,32 €/kg Lielapjoma iepakojums: 10 ieteicams līdz: 20.10.2025 1,29 € 2,99 € -57% Kraukšķīgās Pizzetta čipsi “Marinara” 70g 22,71 €/kg ieteicams līdz: 15.01.2026 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,19 € -27% Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31% Kartupeļu čipsi ar siera garšu, ESTRELLA, 65 g 15,23 €/kg ieteicams līdz: 18.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 2,69 € -63%
Kartupelu čipsi paprikas garšā Oven Chips, ESTRELLA, 125 g 10,32 €/kg Lielapjoma iepakojums: 10 ieteicams līdz: 20.10.2025 1,29 € 2,99 € -57%
Kraukšķīgās Pizzetta čipsi “Marinara” 70g 22,71 €/kg ieteicams līdz: 15.01.2026 Iepakojums vairumā: 12 1,59 € 2,19 € -27%
Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31%
Kartupeļu čipsi ar siera garšu, ESTRELLA, 65 g 15,23 €/kg ieteicams līdz: 18.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 2,69 € -63%