-43% -43% Maizes čipsi Kupiec Fin'snack saldie čili 100g Ieteicams līdz: 31.12.2025Lielapjoma iepakojums: 10 Pašreizējā cena: 1,59 € Sena cena: 2,79 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.79 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 15,90 €/kg Svars 100 g Produkta apraksts Maizes čipsi Kupiec Fin'snack saldie čili 100g Saistītie Produkti Kūka "Dykanske" 145 gr 3,38 €/kg Ieteicams līdz: 07.07.2025 0,49 € 0,95 € -48% Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31% Holle Bio Baby turpināšanas piena 2 600g 22,15 €/kg ieteicams līdz: 08.07.2026 Daudzpak. 4 13,29 € 16,49 € -19% Kartupeļu čipsi ar siera garšu, ESTRELLA, 65 g 15,23 €/kg ieteicams līdz: 18.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 2,69 € -63%
Medus piparkūkas ar aprikožu pildījumu, MINU, 250g 3,16 €/kg Ieteicams līdz: 04.02.2026Lielapjoma iepakojums: 18 0,79 € 1,15 € -31%
Holle Bio Baby turpināšanas piena 2 600g 22,15 €/kg ieteicams līdz: 08.07.2026 Daudzpak. 4 13,29 € 16,49 € -19%
Kartupeļu čipsi ar siera garšu, ESTRELLA, 65 g 15,23 €/kg ieteicams līdz: 18.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 2,69 € -63%