-56% -56% Košļājamā gumija Center Shock Cola, 4 g Ieteicams līdz: 01.01.2026Lielapjoma iepakojums: 100 Pašreizējā cena: 0,08 € Sena cena: 0,18 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 0.18 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 2,00 €/kg Svars 40 g Produkta apraksts Košļājamā gumija ar kolas garšas pildījumu. Saistītie Produkti Rīsu vafeles ar jogurtu, KUPIEC, 60g 29,83 €/kg Ieteicams līdz: 30.04.2026Lielapjoma iepakojums: 24 1,79 € 2,43 € -26% Melnās saulespuķu sēklas grauzdētas, YES, 150 g 5,27 €/kg Ieteicams līdz: 26.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 0,79 € 1,85 € -57% Ātri pagatavojamās nūdeles ar BBQ ribu garšu, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 22 0,29 € 0,99 € -71% Lay’s asskābā ķiršu garšas garšvielotu krevetu kokteiļa garšas kartupeļu čipsi 120g 12,42 €/kg Ieteicams līdz: 02.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 1,49 € 2,64 € -44%
Rīsu vafeles ar jogurtu, KUPIEC, 60g 29,83 €/kg Ieteicams līdz: 30.04.2026Lielapjoma iepakojums: 24 1,79 € 2,43 € -26%
Melnās saulespuķu sēklas grauzdētas, YES, 150 g 5,27 €/kg Ieteicams līdz: 26.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 0,79 € 1,85 € -57%
Ātri pagatavojamās nūdeles ar BBQ ribu garšu, KNORR, 66 g 4,08 €/kg Ieteicams līdz: 31.01.2026Lielapjoma iepakojums: 22 0,29 € 0,99 € -71%
Lay’s asskābā ķiršu garšas garšvielotu krevetu kokteiļa garšas kartupeļu čipsi 120g 12,42 €/kg Ieteicams līdz: 02.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 1,49 € 2,64 € -44%