-56% -56% Närimiskumm Center Shock Cola, 4 g Parim enne: 01.01.2026Hulgipakend: 100 Current price: 0,08 € Old price: 0,18 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 0.18 € Sina säästad Kilohind 2,00 €/kg Kaal 40 g Toote kirjeldus Närimiskumm koolamaitselise täidisega. Saistītie Produkti Krõbedad Pizzetta krõpsud “Marinara” 70g 22,71 €/kg Parim enne: 15.01.2026 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,19 € -27% Mahlane kana-karri, PÕLTSAMAA VALMIS!, 380g 7,87 €/kg Parim enne: 10.04.2026Hulgipakend: 6 2,99 € 4,06 € -26% Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32% Nublu Habanero Tšilli maitselised kartulikrõpsud, 150 g 11,00 €/kg Parim enne: 11.10.2025 Hulgipakend: 24 1,65 € 2,90 € -43%
Krõbedad Pizzetta krõpsud “Marinara” 70g 22,71 €/kg Parim enne: 15.01.2026 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,19 € -27%
Mahlane kana-karri, PÕLTSAMAA VALMIS!, 380g 7,87 €/kg Parim enne: 10.04.2026Hulgipakend: 6 2,99 € 4,06 € -26%
Krõbedad Pizzetta krõpsud Pugliese 70g 21,29 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 15.01.2026 1,49 € 2,19 € -32%
Nublu Habanero Tšilli maitselised kartulikrõpsud, 150 g 11,00 €/kg Parim enne: 11.10.2025 Hulgipakend: 24 1,65 € 2,90 € -43%