-43% -43% Kečups ar 50% mazāk cukura un sāls, HEINZ, 960 g Ieteicams līdz: 01.03.2026Lielapjoma iepakojums: 8 Pašreizējā cena: 3,99 € Sena cena: 6,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 6.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 3,99 €/kg Svars 1 kg Produkta apraksts Kečups ar 50% mazāk cukura un sāls, HEINZ, 960 g Saistītie Produkti Griķu ziedu medus, 500 g 11,98 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2027Lielapjoma iepakojums: 8 5,99 € 8,99 € -33% Wasabi pasta, JAPANESE CHOICE, 43g 36,98 €/kg Ieteicams līdz: 19.03.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,59 € 4,97 € -68% THAI CHOICE Satay zemesriekstu mērce 230g 4,30 €/kg ieteicams līdz: 04.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 4,09 € -76% BBQUE Čili un redīsu BBQ mērce 400ml 5,98 €/kg Lielapjoma iepakojums: 6 ieteicams līdz: 05.10.2025 2,39 € 6,29 € -62%
Griķu ziedu medus, 500 g 11,98 €/kg Ieteicams līdz: 02.02.2027Lielapjoma iepakojums: 8 5,99 € 8,99 € -33%
Wasabi pasta, JAPANESE CHOICE, 43g 36,98 €/kg Ieteicams līdz: 19.03.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,59 € 4,97 € -68%
THAI CHOICE Satay zemesriekstu mērce 230g 4,30 €/kg ieteicams līdz: 04.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 4,09 € -76%
BBQUE Čili un redīsu BBQ mērce 400ml 5,98 €/kg Lielapjoma iepakojums: 6 ieteicams līdz: 05.10.2025 2,39 € 6,29 € -62%