-43% -43% Ketšup 50% vähem suhkrut ja soola, HEINZ, 960 g Parim enne: 01.03.2026Hulgipakend: 8 Current price: 3,99 € Old price: 6,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 6.99 € Sina säästad Kilohind 3,99 €/kg Kaal 1 kg Toote kirjeldus Ketšup 50% vähem suhkrut ja soola, HEINZ, 960 g Seotud tooted Flying Goose vokikaste Sweet Sour 100ml 3,50 €/kg Parim enne: 04.12.2025Hulgipakend: 12 0,35 € 1,89 € -81% Jeff’s Krõmpsuv Maapähklikreem 350g 7,11 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 10 2,49 € 3,45 € -28% Guaqamole dipikaste, WANTED, 250 g 7,96 €/kg Parim enne: 30.04.2026Hulgipakend: 12 1,99 € 3,75 € -47% Wasabi pasta, JAPANESE CHOICE, 43g 36,98 €/kg Parim enne: 19.03.2026Hulgipakend: 12 1,59 € 4,97 € -68%
Flying Goose vokikaste Sweet Sour 100ml 3,50 €/kg Parim enne: 04.12.2025Hulgipakend: 12 0,35 € 1,89 € -81%
Jeff’s Krõmpsuv Maapähklikreem 350g 7,11 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 10 2,49 € 3,45 € -28%
Guaqamole dipikaste, WANTED, 250 g 7,96 €/kg Parim enne: 30.04.2026Hulgipakend: 12 1,99 € 3,75 € -47%
Wasabi pasta, JAPANESE CHOICE, 43g 36,98 €/kg Parim enne: 19.03.2026Hulgipakend: 12 1,59 € 4,97 € -68%