-43% -43% Kečups ar 50% mazāk cukura un sāls, HEINZ, 960 g Ieteicams līdz: 01.03.2026Lielapjoma iepakojums: 8 Pašreizējā cena: 3,99 € Sena cena: 6,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 6.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 3,99 €/kg Svars 1 kg Produkta apraksts Kečups ar 50% mazāk cukura un sāls, HEINZ, 960 g Saistītie Produkti Wasabi pasta, JAPANESE CHOICE, 43g 36,98 €/kg Ieteicams līdz: 19.03.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,59 € 4,97 € -68% Jeff's Kraukšķīgā Zemesriekstu Krēms 350g 7,11 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojumā vairumā: 10 2,49 € 3,45 € -28% SEASIR Premium sojas mērce 152ml 9,14 €/kg ieteicams līdz: 08.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 1,39 € 2,29 € -39% Čili mērce ar mango, THAI CHOICE, 200ml 6,75 €/kg ieteicams līdz: 04.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 1,35 € 2,39 € -44%
Wasabi pasta, JAPANESE CHOICE, 43g 36,98 €/kg Ieteicams līdz: 19.03.2026Lielapjoma iepakojums: 12 1,59 € 4,97 € -68%
Jeff's Kraukšķīgā Zemesriekstu Krēms 350g 7,11 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojumā vairumā: 10 2,49 € 3,45 € -28%
SEASIR Premium sojas mērce 152ml 9,14 €/kg ieteicams līdz: 08.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 1,39 € 2,29 € -39%
Čili mērce ar mango, THAI CHOICE, 200ml 6,75 €/kg ieteicams līdz: 04.12.2025 Iepakojums vairumā: 12 1,35 € 2,39 € -44%