-44% -44% Lay’s asskābā ķiršu garšas garšvielotu krevetu kokteiļa garšas kartupeļu čipsi 120g Ieteicams līdz: 02.01.2026Lielapjoma iepakojums: 24 Pašreizējā cena: 1,49 € Sena cena: 2,64 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 2.64 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 12,42 €/kg Svars 120 g Produkta apraksts Lay’s asskābā ķiršu garšas garšvielotu krevetu kokteiļa garšas kartupeļu čipsi 120g Saistītie Produkti Rukola čipsi jalapeño-skābpiena garšā, LINKOSUO, 120g 13,25 €/kg Ieteicams līdz: 22.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 1,59 € 2,90 € -45% Dave & Jon’s aromatizētās dateles “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 18.03.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26% ESTRELLA cepti un sālīti Indijas rieksti, 250 g. 15,16 €/kg Ieteicams līdz: 28.03.2026Lielapjoma iepakojums: 8 3,79 € 7,99 € -53% Nublu Habanero čili garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,00 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,65 € 2,90 € -43%
Rukola čipsi jalapeño-skābpiena garšā, LINKOSUO, 120g 13,25 €/kg Ieteicams līdz: 22.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 1,59 € 2,90 € -45%
Dave & Jon’s aromatizētās dateles “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Ieteicams līdz: 18.03.2026Lielapjoma iepakojums: 16 1,98 € 2,69 € -26%
ESTRELLA cepti un sālīti Indijas rieksti, 250 g. 15,16 €/kg Ieteicams līdz: 28.03.2026Lielapjoma iepakojums: 8 3,79 € 7,99 € -53%
Nublu Habanero čili garšas kartupeļu čipsi, 150 g 11,00 €/kg ieteicams līdz: 11.10.2025 Daudzpakas: 24 1,65 € 2,90 € -43%