-33% -33% Savvaļas medus 500g Ieteicams līdz: 02.02.2027Lielapjoma iepakojums: 8 Pašreizējā cena: 5,99 € Sena cena: 8,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 8.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 11,98 €/kg Svars 500 g Produkta apraksts Medus satur dažādus dabiskos cukurus un ir savākts Jõgevamaa mežu un pļavu augiem. Saistītie Produkti Meksikas salāti ar Atlantijas lasi, KAIJA, 220g 11,32 €/kg ieteicams līdz: 17.08.2026 Iepakojums vairumā: 12 2,49 € 3,09 € -19% Pupiņas HEINZ BBQ mērcē 390g 3,31 €/kg Ieteicams līdz: 31.12.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,29 € 2,29 € -44% MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums, 450 g. 4,87 €/kg Ieteicams līdz: 03.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 2,19 € 3,80 € -42% MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums ar dzērvenēm, 450 g. 4,42 €/kg Ieteicams līdz: 21.12.2025Lielapjoma iepakojums: 8 1,99 € 3,80 € -48%
Meksikas salāti ar Atlantijas lasi, KAIJA, 220g 11,32 €/kg ieteicams līdz: 17.08.2026 Iepakojums vairumā: 12 2,49 € 3,09 € -19%
Pupiņas HEINZ BBQ mērcē 390g 3,31 €/kg Ieteicams līdz: 31.12.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,29 € 2,29 € -44%
MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums, 450 g. 4,87 €/kg Ieteicams līdz: 03.02.2026Lielapjoma iepakojums: 8 2,19 € 3,80 € -42%
MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums ar dzērvenēm, 450 g. 4,42 €/kg Ieteicams līdz: 21.12.2025Lielapjoma iepakojums: 8 1,99 € 3,80 € -48%