-33% -33% Savvaļas medus 500g Ieteicams līdz: 02.02.2027Lielapjoma iepakojums: 8 Pašreizējā cena: 5,99 € Sena cena: 8,99 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 8.99 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 11,98 €/kg Svars 500 g Produkta apraksts Medus satur dažādus dabiskos cukurus un ir savākts Jõgevamaa mežu un pļavu augiem. Saistītie Produkti MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums ar kakao, 450 g. 4,87 €/kg Ieteicams līdz: 31.03.2026Lielapjoma iepakojums: 8 2,19 € 3,80 € -42% Organic Foods Mustad turku zirņi ūdenī 400g 2,47 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 1,89 € -48% Krēmveida medus, 500g 11,98 €/kg Derīguma termiņš: 2027 Daudziepakojums: 8 5,99 € 8,99 € -33% Pupiņas HEINZ BBQ mērcē 390g 3,31 €/kg Ieteicams līdz: 31.12.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,29 € 2,29 € -44%
MÜHLHÄUSER plūmju ievārījums ar kakao, 450 g. 4,87 €/kg Ieteicams līdz: 31.03.2026Lielapjoma iepakojums: 8 2,19 € 3,80 € -42%
Organic Foods Mustad turku zirņi ūdenī 400g 2,47 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 0,99 € 1,89 € -48%
Pupiņas HEINZ BBQ mērcē 390g 3,31 €/kg Ieteicams līdz: 31.12.2025Lielapjoma iepakojums: 12 1,29 € 2,29 € -44%