-76% -76% Roheline tee VAHDAM magus Himaalaja 30g Parim enne: 08.02.2026Hulgipakend: 36 Current price: 1,49 € Old price: 6,19 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 6.19 € Sina säästad Kilohind 49,67 €/kg Kaal 30 g Toote kirjeldus Bestseller, mis on valmistatud Himaalaja rohelisest teest koos ajatute ürtide ja eksootiliste India vürtsidega. Saistītie Produkti NATRUE Sojajook 1l 0,79 €/kg Parim enne: 25.02.2026Hulgipakend: 6 0,79 € 2,49 € -68% Mineraalvesi loodusliku gaasiga, PELISTERKA, 1,5l 0,65 €/kg Parim enne: 07.10.2027Hulgipakend: 6 + pant 0,97 € 1,09 € -11% Tee ingveri ja sidruni maitseline, LOYD, 50 g 39,80 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 12 1,99 € 4,49 € -56% Gaseeritud pirnimaitseline madala kalorsusega jook, BELIEF, 530ml 2,25 €/kg Parim enne: 20.01.2026Hulgipakend: 12 + pant 1,19 € 1,95 € -39%
Mineraalvesi loodusliku gaasiga, PELISTERKA, 1,5l 0,65 €/kg Parim enne: 07.10.2027Hulgipakend: 6 + pant 0,97 € 1,09 € -11%
Tee ingveri ja sidruni maitseline, LOYD, 50 g 39,80 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 12 1,99 € 4,49 € -56%
Gaseeritud pirnimaitseline madala kalorsusega jook, BELIEF, 530ml 2,25 €/kg Parim enne: 20.01.2026Hulgipakend: 12 + pant 1,19 € 1,95 € -39%