-88% -88% Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Köögivilja 60g Parim enne: 26.12.2025Hulgipakend: 10 Current price: 0,09 € Old price: 0,75 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 0.75 € Sina säästad Kilohind 1,50 €/kg Kaal 60 g Toote kirjeldus Kiirnuudlid Ming Chu Noodles Köögivilja 60g Saistītie Produkti Riisinuudlid Hello küüslaugu- ja sibulamaitselised 76g 14,34 €/kg Parim enne: 24.03.2026Hulgipakend: 12 1,09 € 2,18 € -50% Muffinipulber Vilma 400 g 4,98 €/kg Parim enne: 15.02.2026Hulgipakend: 10 1,99 € 2,55 € -22% Pasta Italpasta Tricolori Fusilli värviline spiraalmakaron 500g 2,58 €/kg Parim enne: 20.04.2026Hulgipakend: 24 1,29 € 1,99 € -35% Ramen kiirnuudlid kuum kana 2x Spicy, SAMYANG, 140g 7,07 €/kg Parim enne: 04.02.2026Hulgipakend: 10 0,99 € 2,49 € -60%
Riisinuudlid Hello küüslaugu- ja sibulamaitselised 76g 14,34 €/kg Parim enne: 24.03.2026Hulgipakend: 12 1,09 € 2,18 € -50%
Pasta Italpasta Tricolori Fusilli värviline spiraalmakaron 500g 2,58 €/kg Parim enne: 20.04.2026Hulgipakend: 24 1,29 € 1,99 € -35%
Ramen kiirnuudlid kuum kana 2x Spicy, SAMYANG, 140g 7,07 €/kg Parim enne: 04.02.2026Hulgipakend: 10 0,99 € 2,49 € -60%